NOWOŚĆ !!! - Zbrojenie na przebicie - Extrea EDL

05LIS2015

NOWOŚĆ !!! Już teraz zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z nową gama produktów, która pojawi się w naszej ofercie od końca listopada. Mowa tu o pierwszym polskim systemie zbrojenia na przebicie Extrea EDL.

Zbrojenie na przebicie Extrea EDL stosowane jest  przede wszystkim w płytach stropowych, fundamentowych oraz w stopach fundamentowych. Nasze zbrojenie zabezpiecza przed pojawieniem się rys ukośnych w strefie przypodporowej słupów. 

Nasz system wykonany jest z najwyższej jakości stali B500SP, która to posiada znak jakości EPSTAL – jest to znak jakości nadawanym w drodze dobrowolnej certyfikacji na wyroby ze stali gorącowalcowanej o wysokiej ciągliwości, przeznaczonej do zbrojenia betonu.

System Exrea EDL jest pierwszym systemem zbrojenie na przebicie produkowanym w całości w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybką dostawę do Klienta oraz najkorzystniejsze ceny.

Dodatkowo aby ułatwić pracę wszystkim konstruktorom, zamieszczamy na naszej stronie platformę obliczeniową, dzięki której mogą oni łatwo i szybko dobrać odpowiednie zbrojenie dla projektowanej przez siebie konstrukcji. Program działa w oparciu o EUROKOD 2, co daje nam gwarancje poprawności obliczeń.

wróć do listy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń (+48) 22 431 67 89