Elementy dźwiękochłonne

Materiały do pobrania

 

Opis produktów

Elementy dźwiękochłonne typu Z, typu B i TD 21 SD oferują silne tłumienie dźwięków uderzeniowych zapewniane przez podkładkę żebrowaną SD RUBA oraz chronią przed utratą właściwości dźwiękochłonnych w wyniku zabrudzenia. Dzięki karbom podkładki typu Z można bardzo łatwo wykorzystywać w różnych ustawieniach na miejscu budowy. Zbędne części pianki można odciąć. Elementy o specjalnych wymiarach można wyprodukować na zapytanie.

 

 

AsortymentElement tłumiący dla klatek schodowych RUBA Typ Z

Profil z pianki z tworzywa sztucznego o kształcie litery Z z rdzeniem elastomerowym w postaci żebrowanej podkładki akustycznej. Poprawa tłumienia hałasu kroków aż do 31 dB; wyposażony w klapy boczne celem uniknięcia mostków akustycznych. Nadający się do zastosowania z wyłożeniami o różnej głębokości.

 

 

 

 

 

2. Skrzynka akustyczna SD RUBA

Skrzynka wyposażona w jądro elastomerowe wytworzone z żebrowanych podkładek tłumiących, poprawa tłumienia hałasu kroków aż do 31 dB. Wersje specjalne do odbierania docierających i bocznych sił są możliwe.

 

 

 

Skrzynka SD +

 

Dopuszczalna siła pionowa (Vd)

Skrzynka SD Vd = 76/- kN

Skrzynka SD +Vd=76/-15 kN

Osiągnięcie wartości obniżenia poziomu hałasu kroków do sumy 31 dB.

Aby otrzymać optymalne wartości w zakresie tłumienia hałasu polecamy zastosowanie elementu tłumiącego przeznaczonego do użytku na obszarze schodów, np. elementu typu Z, jak i elementu typu B oraz płyty do szczelin typu K.

 

3. Elemenet tłumiący RUBA do stosowania w klatkach schodowych Typ B

Profil z pianki z tworzywa sztucznego o kształcie litery Z z rdzeniem elastomerowym w postaci żebrowanej podkładki akustycznej, poprawia tłumienie hałasu kroków aż do 31 dB, posiada wysoko otwierające się klapy boczne pozwalające uniknąć mostków akustycznych.

 

 

4. Płyta do szczelin RUBA, typ K

Stosowana do uniknięcia mostków akustycznych, montaż następuje przy użyciu taśmy obustronnie klejącej.

 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń (+48) 22 431 67 89